Similar lots by type
-
#78
Een aardewerken cachepot met een decor van rozen op groene fond. Engels werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 26 cm -
#77Nimy
Een grote en een kleine cachepot van Belgisch aardwerk met een bloemendecor in een medaillon op gele fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm -
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#81Nimy
Een paar cachepots van Belgisch aardewerk met een blauw op wit oriëntaals decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 20 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm
Other lots in this auction
-
#36Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, waarvan één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 - 22 cm -
#72
Een lot van drie verschillende aardewerken schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 24 - 35 cm -
#31Royal Zuid-Holland
Twee verschillende vazen van meerkleurig plateel. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 27 cm -
#2Céramique Montoise
Een grote en een lage vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van Antine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 47 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm -
#11Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit twee platte kruiken, een platte oorvaas en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 19 - 26 cm -
#111Schoonhoven, Holland
Een lot aardewerk, bestaande uit een jardinière en een vaasje met meerkleurige decors en een bonbonnière met blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 15 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#86
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk, bestaande uit een glanzende vaas met bloemendecor, een oorvaas (kleine schilfer), een kruikje, een vaas, een kleinvaasje, een knubbelvaas, twee potjes en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 7 - 31 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#33Regina, Gouda
Drie stuks meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een laag vaasje en een kannetje en een vaasje in art nouveaustijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#105De Porceleyne Fles
Twee stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vierkant art nouveau jeneverflesje van Lukas Bols met een eend in het decor en een knobbelvaas met een decor van bloesems op een zwarte fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 20 & 30 cm