Other lots in this auction
-
#39Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kandelaar, twee vaasjes, een laag kommetje en een pique-fleurs. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#113Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een klein vaasje en een oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 25 cm -
#10Céramique Montoise
Een achthoekig vaasje en een schenkkannetje van meerkleurig aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#105De Porceleyne Fles
Twee stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vierkant art nouveau jeneverflesje van Lukas Bols met een eend in het decor en een knobbelvaas met een decor van bloesems op een zwarte fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 20 & 30 cm -
#23
Twee art nouveau vazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#26Royal Zuid-Holland
Een bol kruikje met meerkleurig glazuur. Decor ‘Nova’. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15,5 cm -
#5Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#1Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, bestaande uit acht vormschoteltjes, twee vaasjes en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 20 cm; Ø: 21 - 26 cm -
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#76Zenith, Gouda
Een lot van vier vintage vaasjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 15 cm -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, een tabakspot, een vaas, een grote schenkkan, een dekseldoosje, een schoteltje en een grote schaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 36 cm -
#79Rembrandt, Gouda
Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk naar XVIIIe eeuws Delfts voorbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cm