Other lots in this auction
-
#107Zenith, Gouda
Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65Produits céramiques de la Dyle, Wijgmaal
Twee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#105Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#177
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een tabalspot, een schenkkannetje en een schoteltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 1à - 24 cm -
#120Royal Zuid-Holland
Een kandelaar van Gouds plateel met meerkleurig bloemendecor ‘Riauw’. Decorateursmonogram ‘MN’. Gaaf. 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#41Royal Zuid-Holland, Gouda
Een vaas, een schenkkan en een ronde schotel van meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur. Decor ‘Polo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#76
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#82Royal Zuid - Holland
Een vaas en een schenkkan van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Daisy’ & ‘Zomer’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#70Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot Gouds plateel met diverse bloemen- en bladerdecors, bestaande uit twee schaltjes, twee kannen, een vaasje, een blaker, een schaaldje met oor en twee diepe schotels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm; Ø: 16 - 36 cmEstimate: € 75 / 100 -
#17Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een theeserviesje van blauw en wit Gouds plateel voor vijf personen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#1Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60