#71Zenith, Gouda
Drie vaasjes en een kannetje van plateel met groen en verguld decor ‘Carmen’. Onderaan gemerkt. Eén vaasje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 20/40 -
#11Royal Goedewagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bonbonnièere, een vaas, een kruikje, een kaasbord en vijf sierbordjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 30/40 -
#59
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander. We voegen er een tweede vaatje zonder toebehoren aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#122Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 16 & 15 cm -
#115Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee bolle vaasjes, een vaas op voet en een dekseldoosje. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#21Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een rokersstelletje van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een kleine tabakspot, een luciferhouder, een potje en een asbak op plateau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#55
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk met glanzen glazuur, bestaande uit twee kannetjes met decor ‘Gisèle’ en een kannetje en een pijpvormige asbak met decor ‘Diana’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 40/60 -
#91
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cmEstimate: € 25/40 -
#1Guerin
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60 -
#118Dubois, Bouffioulx
Een grote vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van steekspelende ruiters. Onderaan gemerkt. restauratie aan de hals.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#175Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm