Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.
Online only
Dim. h: 15 - 17 cm
SKU: 1412200044.
Categories: Biscuit, Online Only.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #44
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #138

    Een stempel met een aantal drukjes.

    Un tampon avec plusieurs presses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #191

    Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.

    Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #195

    Een klein vierkant houten bijzettafeltje.

    Une petite table de bout carrée en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de nombreux caractères. Marqué en bas. Petite fissure au centre du ventre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #194

    Een laag gebeitst houten tafeltje.

    Une table basse en bois teinté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 54 x 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #249

    Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.

    Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #186

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.

    Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #124

    “Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.

    Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121
    Goldimari

    Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.

    Un petit vase en porcelaine japonaise multicolore à décor famille-noire de faisans.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #130

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #256

    Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.

    Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #261

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #125

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #193

    Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.

    Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #201

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #134

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #147

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #152
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #143
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #175

    “Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.

    Aquarelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #109
    Val Saint-Lambert

    Een goudgepatineerd plaasteren beeld.

    Une statue en plâtre patiné à l'or.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een groot lot van 35 oude boeken allerlei, waaronder Larousse, ... Voor decoratief gebruik. Enkele ruggen beschadigd.

    Un grand lot de 35 livres anciens en tout genre, dont Larousse, ... Pour un usage décoratif. Quelques épines abîmées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #234
    Hutchenreuter

    Een paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).

    Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base (un porte-bougie manquant).
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #26

    Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.

    Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #287
    Ripa

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.

    ”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #148

    Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.

    Beaucoup d'objets divers, composés de neuf petites assiettes en porcelaine chinoise et d'un vase en plastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #37

    Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.

    Un lot de trois vieux cendriers, un en faïence, un en fonte et un en bakélite.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #79
    Märklin 3000

    Twee tenderlocomotieven van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.

    Deux locomotives-citernes des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Utilisées. En état de marche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 45 / 55
  • #230

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #240

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #103
    Rik Schaefels
    Period: 1827 - 1904

    Een lot van drie etsen, in de plaat gesigneerd.

    Un lot de trois gravures, signées dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 19; 31 x 23 & 30,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More