#252
Een lot van 15 verschillende slavenarmbanden.
Un lot de 15 bracelets d'esclaves différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#242
Un lot de dix colliers différents sertis de pierres semi-précieuses et trois bracelets assortis.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#169
Lot de vingt colliers différents en métal doré et argenté. On y ajoute trois pendentifs, deux bagues et deux paires de boutons de manchette et une broche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#264
Lot de 40 bracelets fantaisie différents dont certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 100 / 150 -
#186
Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#222
#194
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et un bracelet assorti.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50 / 80
#221Verstappen
“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#205GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#74
« Des anges avec des instruments ». Peinture à l'huile sur panneau. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47,5 cm x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#110
Een Chinese wijze met kind van gegoten steengoed.
Un sage chinois avec un enfant en grès coulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#15
Een antiek kruisbeeldje, versierd met parelmoeren plaatjes met gegraveerde decors en verscheidene reliekhoudertjes aan de achterkant. XIXe eeuw.
Un crucifix ancien, orné de plaques de nacre à décors gravés et plusieurs reliquaires au dos. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#24
“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#112
#265
Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
#26Serge
#58
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
#78Benzing
Een oude constateur voor de duivensport.
Une vieille horloge pour le sport colombophile.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30 / 40