Similar lots by type
-
#222Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren en één paar bijpassende oorbellen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et une paire de boucles d'oreilles assorties.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#264Een lot van 40 verschillende fantasiearmbanden een deel ervan bezet met half edelstenen.
Lot de 40 bracelets fantaisie différents dont certains sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#79Drie potjes van Belgisch aardewerk (één onderaan gemerkt).
Trois pots en poterie belge (dont un marqué en bas).No longer availableOnline onlyDim. 23, 13 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#214Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 200 -
#149“Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
Une cheminée en métal argenté. Sur piles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#218HelmerEen viool en twee strijkstokken in vioolkist. Losse kam en snaren. Te herbesnaren. Slijtage.
Un violon et deux archets dans une caisse. Avec peigne et cordes à remettre. Usures.No longer availableOnline onlyDim. L: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#248Dal Negro. Een schaakspel met bord.
Dal Nègro. Un jeu d'échecs avec échiquier.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cm - 10 cm -
#235Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116“Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#227Nicole Halsberghe“Portret”. Een lithografie.
"Portrait". Une lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 28 cmEstimate: € 30 / 50

