Other lots by Flora, Gouda
-
#188Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#160Flora, Gouda
Dri vazen van bruin en groen geglazuurd aardewerk. Decor ‘Paros’. De grootste gerestaureerd aan de rand. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30/40 -
#162Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Tien stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#152Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Roza’, bestaande uit een grote en een kleine schaal, een opengewerkt schaaltje, een mandje, een dekseldoosje, een schaaltje op voet en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 30/35 -
#153Flora, Gouda
Een lot aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond, bestaande uit drie kannetjes, een dekseldoosje, een aperitiefschaal, een diepe schotel en een schoteltje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#106Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35/50 -
#103Flora, Gouda
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee lage tazza’s, een vaas op voet en een asbak. Onderaan gemerkt. Decor ‘Rimini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 3 - 18 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#178Royal Zuid - Holland, Gouda
Een grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#190
Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#174
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#184Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35/45 -
#18940
Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#166
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30/40 -
#181Flora, Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#171W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#175Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#177Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#173Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#180
Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#163Royal Zuid - Holland, gouda
Een schenkkan, een vaas en een aperitefschotel van meerkleurig aardewerk, versierd met decor ‘Sinia’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#179Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#185Regina, Gouda
Twee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#172Royal Zuid - Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#169Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#186Royal Zuid-holland, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#176
Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#191
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#168Dubois, Bouffioulx
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#170Faïencerie René Dubois, Mons
Een zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 14 cmEstimate: € 25/35 -
#167Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#34
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee bierpullen van KLM, een bonbonnière (deksel niet origineel), drie asbakken, een schaaltje met oor, een ovaal schaaltje, een kommetje, een plaquette met de kerk van Gouda en een pijpenhoudertje.
Lot de faïences hollandaises bleues et blanches comprenant deux chopes de la KLM, une bonbonnière (couvercle rapporté), trois cendriers, un plat à anse, un petit plat ovale, un bol, une plaquette représentant l’église de Guda et un porte-pipe.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#78Céramique Montoise
Twee vazen van meerkleurig aardewerk met een decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘A. Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 30/40 -
#118Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot Gouds plateel met diverse bloemen- en bladerdecors, bestaande uit twee schaltjes, twee kannen, een vaasje, een blaker, een schaaldje met oor en twee diepe schotels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm; Ø: 16 - 36 cmEstimate: € 75/100 -
#47Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30/50 -
#72Regina, Gouda
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier asbakken, een inktpot en een blaker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#82Céramique Montoise
Een art deco tazza en een vaasje van meerkleurig aardewerk met decor 83 van A. Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h:16 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 25/40 -
#83Céramique Montoise
Een art deco vaasje van Bergens aardewerk met een meerkleurig decor van A. Dubois. Decor 81. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#29Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een grote baas, een dekselvaas, een jeneverkruk, een kannetje, vier verschillende kleine vaasjes, een pijp, twee olie- en azijnstelletjes, vier verschillende schoteltjes, een zoutbakje, een zoutstrooier, een schotel op voet en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 50/60 -
#17Regina, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit vier verschillende vazen (één met kleine restauratie), een bierpul, een klein kannetje (schilfer), een jeneverfles en vier kopjes met ondertasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 33 cmEstimate: € 40/60 -
#31
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit twee tabakspotten met messingen deksels, drie verschillende dekselvazen en twee vazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 40/60 -
#71Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee vazen, een diepe schotel, een asbak en een asbak met drie vakken in trapvorm. Onderaan gemerkt. Asbak met schilferschade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#73Regina, Gouda
Twee stuks meerkleurig plateel, bestaande uit een vaas met decor ‘Bochara’ en een schotel met decor ‘Rosario’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 42 cm, Ø: 36 cmEstimate: € 40/50