#297“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#4Twee verschillende karpetten.
#100Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#246Piet JacobsPeriod: °1934“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 55 -
#137Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’
#134Een lot van vijftien verschillende tinnen schotels. XIXe en XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#69Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#203Jos Pas“De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.
“Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186Berten Speeckaert“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 29 cmEstimate: € 40 / 60