#583
#744
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40/50 -
#91
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een mahoniehouten kast.
#719
#739
#729
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30/50 -
#563
#734
#118
#573
#737
#724
#497
#533Melody in motion
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60
#470
Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
#554Milenko Divjak
“Ocean day”. Olieverf op doek.
#680
Table et six chaises en chêne de style Renaissance. Dossiers et siège recouverts de cuir. Table à rallonges et sur pieds balustres à entretoise. Fin du XIXe siècle.Dim. 160 x 100 cmEstimate: € 100/140 -
#263Gebroeders De Prins, Antwerpen
Een metalen klaroen.
Clairon en métal.Estimate: € 40/50 -
#706
#243
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd notenhout. XIXde eeuw.
#742Lladro
Een hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60/100 -
#635Val St. Lambert
Een grote driehoekige coupe van roze kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
#99Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
“Hoeve en kapel in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme et chapelle en hiver”. Huile sur toile. Signée.Dim. 55 x 77 cmEstimate: € 100/120 -
#449
Kruisweg in aquarel. 13 delen.
#40
Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.
Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.Dim. 6,26 gEstimate: € 130/200 -
#692
Een staande klok met eikenhouten kast. Wijzerplaat beschilderd met bloemenmand. Midden XIXde eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint d’un panier aux fleurs. Milieu du XIXe siècle.Estimate: € 300/400