Similar lots by type
-
#296“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#69Marleen Vansteenvoort“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284“Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een tweedelig serveerbestek met gegraveerde decors en zilveren handvatten.
Couverts de service en deux pièces avec décors gravés et poignées en argent.No longer availableOnline onlyDim. l: 25 & 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#50Ateliers d’art CremieuEen houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.
Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.
Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#43Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.
Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#74J. Megens“Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#59“De zondeval”. Een achterglasschildering.
La Chute . Une peinture en églomiséNo longer availableOnline onlyDim. 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269“Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.
Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#76Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#299“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .No longer availableOnline onlyDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#295Eugène YoorsPeriod: 1879 - 1975“De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 21,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#42Een lot vogeltjes, bestaande uit een paar porseleinen eenden en een parkiet, een kaketoe van mineralen en een vide-poche van onyx met meerkleurig bronzen eendje. (randschilfers)
Beaucoup d'oiseaux, composé d'une paire de canards en porcelaine et d'une perruche, d'un cacatoès minéral et d'une vide poche d'onyx avec un canard en bronze multicolore. (Eclats sur le bord)No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Drie bronzen kruikjes.
Trois cruches en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 & 14,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#47“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Lex Grobben“Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .
Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298F. Guets“Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.
Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 40 -
#297Shikler“Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49“Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.
Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 24 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#168“Rubens naar een feest gaande...” Een herdruk van een ets van Piet Verhaert naar Henri Leys.
Rubens se rendant à une fête ... Une réimpression d'une eau-forte de Piet Verhaert d'après Henri Leys.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#30Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.
Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een lot kristal bestaande uit een kleurloze kom en een schotel met messingen rand, waarbij de tweede van Val St. Lambert en een grote en een kleine kom en een ijsemmertje met oranje motieven. Met grijpertje.
Un lot de cristal composé d'un bol incolore et d'une soucoupe à rebord en laiton, le second du Val St. Lambert et un grand et un petit bol et un seau à glace aux motifs oranges. Avec pince.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11, 22 & 31 cmEstimate: € 25 / 30 -
#266Een groot lot souvenirpopjes uit verschillende landen.
Un grand lot de poupées souvenirs de différents pays.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#278Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#84Een Chinees vaasje van jade met fo-hond. Herstelling aan één van de oren, schilfer van de fo-hond op het deksel. Met houten sokkeltje.
Un vase chinois en jade avec fo-dog. Réparation d'une des oreilles, éclat au chien fo sur le couvercle. Avec base en bois.No longer availableOnline onlyDim. h 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Hornby by MeccanoEen groot aantal oude metalen sporen met bijpassende trein met zeven wagons. Gebruikssporen.
Un grand nombre de vieilles voies métalliques avec un train correspondant à sept wagons. Signes d'utilisation.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#204“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 60 -
#152“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#286Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#134BuragoEen model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

