#306Dinky Toys 24C
“Citroën DS 19”. Een modelauto. Zeer lichte slijtage.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/30 -
#268Trix 23967
No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Estimate: € 15/20 -
#290Walthers 932-5352
Een Jordan spreader voor spoortype HO. Machine gebruikt voor het verspreiden van grind of het ruimen van sneeuw. Als bouwpakket. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#78Electrotren 5602
Twee bulk graanwagens van Tucher Brauerei. Spoortype HO. in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Estimate: € 10/15 -
#292Wiking
Een lot van vier modelauto’s op schaal HO:- Sedan met caravan.- Mercedes-Benz 540K.- Ford Capri.- Opel Manta.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/20 -
#284Trix 24913
Een set met drie gesloten goederenwagons van Atchison, Topeka & Santa Fe. Schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Estimate: € 15/20 -
#24Accurail 2616
Een lot van acht Amerikaanse hopperwagons, waarvan zes van Nickle Plate Road, één van Norfolk and Western en één van Pittsburgh & West Virginian voor spoortype HO. Als bouwpakket. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 15/20 -
#134Märklin 3102
Een BR-53 ‘Borsig’ stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/60 -
#215Roco 63967
Een diesellocomotief van de NMBS. Schaal HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 111.00 €Estimate: € 50/60 -
#323Dinky Toys 982 & 794
“Pullmore car transporter”. Een modelvoertuig. In originele doos. Met afneembare laadramp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Estimate: € 20/30 -
#94Herpa
Twee sets met onbeschilderde staande silo’s, waarbij twee van 22,5 m3 en twee van 12,5 m3. Zchaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10/15 -
#281Trix 24909 & 24917
Twee verschillende Caboose-wagons op schaal HO, waarbij één van New York Central en één van Pennsylvania Railroad. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/20