Similar lots by type
-
#633
Een asbak in de vorm van vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Cendrier en forme de tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié d XXe siècle.Dim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#479
“Ganesh”, “Een koppel” en “Een meisje”. Drie handgeschilderde miniaturen op ivoor, ingelegd met steentjes.
“Ganesh”, “Un couple” et “Une fille”. Trois miniatures peintes à la main sur ivoire, incrustées de petites pierres.Estimate: € 30 / 50 -
#551
Drie verschillende Madonnabeeldjes van ivoor.
Trois Saintes Vierges diverses en ivoire.Estimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#292Louis Emile BenassitPeriod: 1833 - 1902
“Veldslag”. Aquarel op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Le combat”. Aquarelle sur papier. Signée. XIXe siècle.Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#515
Een langwerpig doosje met à jour deksel, versierd met twee olifanten en een palmboom (L. 16 cm). Een paar Keizer en Keizerin, fijn gesculpteerd en een slangenbezweerder op een houten sokkeltje (slang ontbreekt). Chinees en Indisch werk, begin XXste eeuw.
Boîte oblongue à couvercle ajouré décoré de deux éléphants et un palmier (L. 16 cm). Une paire Empereur et Impératrice, finement sculptée, un charmeur de serpent sur socle en bois (serpent manque). Travail chinois et indien, début du XXe siècle.Estimate: € 30 / 40 -
#412
Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30 / 40 -
#580
Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#309Prosper Bosteels
“Landschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 75 cmEstimate: € 380 / 420 -
#298
Drie coupes van gekleurd kristal. Omstreeks 1960.
Trois coupes en cristal coloré. Vers 1960.Estimate: € 40 / 60 -
#377
Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.
Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.Dim. h: 16 cmEstimate: € 150 / 180 -
#48
Een Madonna met Kind van was onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe.Estimate: € 20 / 25 -
#579Staf De Smedt
“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.Dim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546
Een secretaire van wortelhoutfineer met een klapblad boven dubbelgebogen laden. Queen Ann-stijl, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Secrétaire en placage de ronce. Un abattant au dessus de tiroirs à double galbe. Style Queen Ann, XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. H. 105. B. 103 cmEstimate: € 400 / 600 -
#547
Een staand naakt van gips. Draagt handtekening.
Nu debout en plâtre. Porte une signature.Dim. h: 43 cmEstimate: € 500 / 600 -
#11
Een lot geel en rood koper bestaande uit o.a. een Turkse ketel, een olielamp, enz.
Lot de cuivres jaunes et rouges dont e.a. une bouilloire turque, une lampe à huile etc.Estimate: € 30 / 50