Similar lots by type
-
#479
“Ganesh”, “Een koppel” en “Een meisje”. Drie handgeschilderde miniaturen op ivoor, ingelegd met steentjes.
“Ganesh”, “Un couple” et “Une fille”. Trois miniatures peintes à la main sur ivoire, incrustées de petites pierres.Estimate: € 30/50 -
#551
Drie verschillende Madonnabeeldjes van ivoor.
Trois Saintes Vierges diverses en ivoire.Estimate: € 100/160 -
#633
Een asbak in de vorm van vrouwenhoofd van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Cendrier en forme de tête de femme en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié d XXe siècle.Dim. h: 25 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#107Val Saint Lambert
Een glaspasta vaas, gemonogrammeerd sjh - Samuel J. Herman.
Vase en pâte de verre monogrammé sjh (Samuel J. Herman).Dim. H: 29 cmEstimate: € 260/300 -
#243
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd notenhout. XIXde eeuw.
Chaise dagobert en noyer richement sculpté. XIXe siècle.Dim. H 110 cmEstimate: € 200/300 -
#594Max SelenPeriod: °1932
“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#229
“Straatzicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Scène de rue avec char aux chevaux”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#173
Een Chinese vaas van cloisonné op brons met een landschap en twee vogels in reliëf op de buik.
Vase en bronze cloisonné à deux anses imitant le bambou. Sur la panse deux oiseaux en relief. Travail chinois.Dim. H 41 cmEstimate: € 100/150 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#261
Een gesculpteerd stenen beeld van een Romein op sokkel. Letsels.
Sculpture d’un guerrier romain en pierre naturelle. Sur socle. Petits dégâts.Dim. h: 120 cmEstimate: € 150/200 -
#90
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreille en or jaune 18 ct.Dim. 4,90 gEstimate: € 150/200 -
#392Jos Peeters
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 91 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#634
“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#545
Een vaas van gesculpteerd ivoor, gedragen door een meisjeshoofd en rondom versierd met talrijke personages in reliëf. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Vase en ivoire sculpté porté par une tête de jeune fille et entouré de nombreux personnages en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 40 cmEstimate: € 60/80