Similar lots by type
-
#13
Een lot van 3 porseleinen sierborden. Diverse taferelen.
-
#84
“Guanyin”. Een paar Chinees porseleinen vintage beeldjes. 1 met herstelling aan de vingers.
"Guanyin". A pair of Chinese porcelain vintage figurines. 1 with repair to the fingers. -
#20
Een lot van 4 porseleinen beeldengroepen van koetsen en bijhorende figuren. De grootste met schade aan een paard.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
-
#93
Een lot van 6 stuks vintage aardewerk en porselein bestaande uit een zittende Mexicaan, een giraf, een vogeltje, een huislijk tafereel, een bord en een schaal.
A lot of 6 pieces of vintage earthenware and porcelain consisting of a seated Mexican figurine, a giraffe, a bird, a domestic scene, a plate, and a bowl. -
#250
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
-
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#256
Een zilverkleurige porseleinen vaas.
A silver-colored porcelain vase. -
#272
Een lot van 4 blauw-wit porseleinen sierborden met figuratief decor, onderaan gemerkt Canton. En 3 Chinees porseleinen sierborden, meerkleurig, onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain decorative plates with figurative design, marked Canton at the bottom. And 3 Chinese porcelain decorative plates, multicolored, marked at the bottom. -
#34
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
-
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug. -
#64
Een Chinees porseleinen handgeschilderd theesetje voor 6 personen.
A Chinese hand-painted porcelain tea set for 6 people. -
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
-
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#38
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met meerkleurig divers decor, waarvan 1 onderaan gemerkt.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#243
Een vintage porseleinen wijwatervaatje. Verso tekst “Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium”.
A vintage porcelain holy water stoop. On the back, the text reads "Zonnewende, Kortrijk, Made in Belgium". -
#18P. Regout & Co, Maastricht
Een lot van 6 porseleinen borden met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Other lots in this auction
-
#3
Een set van twee serveerbestekken met rijk versierde handvatten, in neobarok stijl. Eén set zilver de andere verzilverd. Onderaan gemerkt. 19de eeuw.
-
#186Tabriz
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met zijde, Tabriz. Met certificaat, zware verkleuring, zonneschade.
A Persian hand-knotted silk carpet from Tabriz. With certificate, heavy discoloration, sun damage. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
-
#47Pour Vous
“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
-
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue. -
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#76
Een lot vintage camera-apparatuur uit de 20e eeuw, bestaande uit een Voigtländer V.P. twin-lens meetzoekercamera met Compur-lens (1930-1940), een Bell & Howell 8mm filmcamera model 134 van metaal en bakeliet (ca. midden 20e eeuw), en een Agfa Synchro-Box camera van zwart metaal met lederen bekleding (ca. midden 20e eeuw). Bijgevoegd wat andere toebehoren.
Online onlyPlace a bid › -
#40Studio Vandersteen
“Les trois fleches”. Een eerste druk Bessy, 1960.
-
#221
Een lot van twee glazen vazen, bestaande uit een gele vaas en een vaas met een blauwe handgreep in antieke stijl.
A lot of two glass vases, including a yellow vase and a vase with a blue handle in antique style. -
#35
Een lot, bestaande uit zes mokkalepeltjes, twaalf messenleggers met strikmotief, negen dessertlepeltjes en 6 dito vorkjes met een ajour druivenmotiefvan verzilverd metaal, evenals 12 dessertmessen van Sheffield Steel met benen hechten.
-
#88
Een lot van 17 boeken over antiek.