Similar lots by type
-
#307Een lot porselein, bestaande uit drie groepjes, een kleine coupe, een hoornvaasje en een miniatuur boerenkoppeltje. We voegen er drie beeldjes van biscuit aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois groupes, une petite coupe, un cornet et un couple de paysans miniature. Nous ajoutons trois statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#251Een wandplaquette van tweekleurig biscuit in art-nouveaustijl met een afbeelding van een engel en een jong meisje in hoog reliëf. Enkele ontbrekende vingertjes.
Plaquette murale en biscuit bicolore de style art nouveau représentant un ange et une jeune fille en relief. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een driedelig klokstel van meerkleurig biscuit, versierd met vier personages.
Garniture de cheminée trois pièces en biscuit polychrome contenant une pendule et décorées de quatre personnages.No longer availableEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#517Een paar aardewerken vazen op dito sokkels. Versierd met personages. Satsuma, omstreeks 1900. Sokkels en vazen gemerkt. Eén vaas erg beschadigd en gelijmd, de andere in goede staat.
Paire de vases en faïence sur socles également en faïence. Décor de personnages. Satsuma vers 1900. Socles et vases marqués sous la base. Un vase très abîmé et recollé, l’autre en bon état.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#237Een lot zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een schoteltje en een schelpvormig schaaltje. Allen gemerkt en 800‰.
Lot d’argent, comprenant sept cuillères, un petit plat et un plat en forme de coquille. Avec poinçons et 800‰.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#261KeraluxFruitschaal van veelkleurig zachte pasta. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en pâte tendre polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#317“Auto Union Type C Streamliner V16 - 1937”. Een model van wit metaal.
“Auto Union Type C Streamliner V16 - 1937”. Modèle en métal blanc.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#40Een zilveren broche bezet met markasiet.
Broche en argent sertie de marcassite.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 30 / 50 -
#93Een lot oude speelkaarten, waaronder proefdrukken.
Lot de cartes à jeux dont des essais.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#551Een octogonaal kommetje van celadonkleurig porselein. Op de bodem versierd met een kleine schildpad in reliëf. Chinees werk.
Petit bol octogonal en porcelaine céladon. Le fond décoré d’une tortue en relief. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#354R. BosschaertVijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#651Een bord van blauw en wit Chinees porselein versierd met een drakendecor.
Assiette en porcelaine bleue et blanche décorée de dragons.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#430Eugène Laermans“Les Pauvres Gens”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
“Les Pauvres Gens”. Litho. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#598Coupe met deksel van polychroom porselein. Chinees werk, tijdperk Kouang-Siue, omstreeks 1900.
Coupe couverte en porcelaine polychrome. Travail chinois, époque Kouang-Siue, vers 1900.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#284“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50

