Similar lots by type
-
#767
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit en koffie- en theestelletje, twee kandelaars, twee maatbekertjes, een drinkbeker en een inktstelletje. XIXe eeuw.
Lot d’étains varié comprenant une garniture à café et à thé, deux candélabres, deux mesures, une chope et un encrier. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#768
Een lot van zes tinnen schotels in diverse formaten. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot de six plats en étain. Différentes dimensions. XVIII et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#617
Een lot tin, bestaande uit een bord, een pollepel en elf lepels. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot d’étains comprenant une assiette, une louche et onze cuillères. Pour une grande partie XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#288
Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.
Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#165
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen.
Bague en or jaune 14 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. Bruto: 6,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#733
Een kop en schoteltje van Canton porselein met decor van personages, bloemen en vlinders. XIXde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine de Canton à décor de personnages, de fleurs et de papillons. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#123
“Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 180 -
#312
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school. Gesigneerd ‘Huysmans’.
“Bateaux à quai”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise. Signée Huysmans.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#496
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#103
Een likeurstel van kleurloos kristal op een dienblad van spiegelglas. Bestaande uit een karaf in Lodewijk XVI-stijl met verzilverd montuur en vijf glaasjes.
Garniture à liqueur en cristal incolore taillé et gravé sur plateau miroir. Comprenant une carafe de style Louis XVI à monture argenté et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#500
Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille strombus en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 110 / 140 -
#739Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“De spinster”. Een ets. Gemonogrammeerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
“La fileuse”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#539Clara Wulfaert
“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15 / 25