Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.
Online only
SKU: 2706220241.
Category: Online Only.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #241
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176
    Anna Club Plush

    Een plushen kat. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #258

    “Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #259

    “Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #251

    Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 2& & 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277
    Lego 383

    “Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #220
    Kaiser Porzellan

    Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #154

    Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #245
    Mappin & Webb’s, London & Sheffield

    Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13, 16 & 20 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #262

    “Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #236

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #229

    Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Märklin

    Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes: - 4473 lage boordwagen - 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine - 4475 lage boordwagen met huif van Märklin - 4509 bananenwagen - 4513 kiepwagen

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #210

    Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 38 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #155
    Makkum

    Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #264
    Hema

    “Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #266
    Dickie, Spielzeug

    Een radiogestuurde modelboot op batterijen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #226
    Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire

    Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #169
    Goldimari

    Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252

    Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #219

    Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #159

    Een lage verguld bronzen kandelaar.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #228

    Een houten kistje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 15 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #128
    Jeanne Demaret

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #121

    Een buikvaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #197
    Inn Decleer

    “Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203
    Wilma

    “Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25
    E. De Lathauwer

    “Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    « Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #17

    “Burlend hert”. Een gepatineerd koperen beeldje op marmeren sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 20 x 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #36

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #250

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig Japans decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor japonisant multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Twee lampes belges met opaalglazen coupes, waarbij één met gedreven messingen montuur. Enkele beschadigingen. We voegen er een brandstofkan aan toe.

    Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 69 & 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More