Similar lots by type
-
#92André Goezu
Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.Dim. 7,5 x 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#379
Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...
Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.Estimate: € 35/50 -
#673
Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70/100 -
#69
Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.
Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.Estimate: € 60/8à -
#59
Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.
Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.Estimate: € 80/120 -
#653
Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.Estimate: € 70/100 -
#598
Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.Estimate: € 55/65 -
#614
Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.Dim. 51,5 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#89Willem Junior Linnig
Een lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40/60 -
#589
“The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.
“The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.Dim. 52 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#34
Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30/40 -
#663
Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.Estimate: € 150/200 -
#54
Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.
Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.Estimate: € 45/60 -
#608
Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50/80 -
#52
Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.
Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.Estimate: € 40/6° -
#632Enk De Kramer
Drie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.
“Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.Dim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#354
Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30/40 -
#579Staf De Smedt
“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.Dim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#104
Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.
Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.Estimate: € 50/60 -
#693
Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50/80 -
#464
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.Estimate: € 80/120 -
#234
Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.Dim. 97 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#683
Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100/150 -
#665Joe Colombo
“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.Dim. H. 73 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#442Jan FlamengPeriod: 1917 - 1997
“Strandzicht bij avondrood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de plage au coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#510
Een samengesteld ivoren beeldje van een vogelaar met zijn zoon. Onderaan gemerkt. Japans werk, omstreeks 1900.
Statuette composée en ivoire représentant un oiseleur et son fils. Marque sous la base. Travail japonais vers 1900.Dim. H. 14 cmEstimate: € 120/200 -
#458
Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20/30 -
#210
Een halssnoer van barokparels met een sterling zilveren slot.
Colliers aux perles baroques et au fermoir en argent sterling.Estimate: € 150/250 -
#549Luc Dondeyne
“Ruïne”. Litho. Gesigneerd, gedateerd ‘85 en genummerd 10/20 buiten de plaat.
“Ruine”. Litho. Signée, datée ‘85 et numérotée 10/20 hors planche.Dim. 39 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#428
Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.
Koro en bronze décoré de sept éléphants.Dim. h: 29 cmEstimate: € 150/180 -
#238Prof. Giuseppe BessiPeriod: 1857-1922
Een art nouveau buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd albast gedeeltelijk gekleurd. Kleine letsels aan de basis. Achteraan gesigneerd.
Buste art nouveau d’une jeune femme. Albâtre sculpté partiellement coloré. Petits dégâts à la base. Signature à l’arrière.Dim. H. 47 cmEstimate: € 400/600 -
#612Van Herck
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#463
Een coupe van deels roodgekleurd kristal in de stijl van Murano.
Coupe en cristal partiellement colorée rouge dans le style de Murano.Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#707
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.
Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.Dim. h: 12 cmEstimate: € 65/75 -
#314Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du bois”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 49 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#734
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in diverse uitvoeringen en allen met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique. Balanciers en forme d’une fille sur une balançoire.Estimate: € 35/60