#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#133Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
#32Bequet, QuaregnonEen lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roos metalen mand.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#54Een vergulde wandlamp met gehoornde bokkenkop ornament en en 2 lichtpunten.
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
#57Een juk in houten, leder en messing.
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyDim. 37cmEstimate: € 40 / 60