Similar lots by type
-
#180“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200 / 300 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200 / 300 -
#25Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130 / 180 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#300Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500 / 650 -
#65Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#100Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#335Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170 / 250 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#35Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80 / 100 -
#245Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#295Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250 / 350 -
#36Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#90“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120 / 150 -
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#265ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300 / 400 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160 / 200 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150 / 200 -
#275Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#235Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#605UngaroEen eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.
Eau de toilette de 75 ml et une eau de toilette Diva de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#303de VianneEen lamp van glaspasta met een reliëfdecor van druivenranken naar voorbeeld uit de art nouveau. Gemerkt.
Lampe en pâte de verre à décor de grappes de raisin en relief dans le style art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#311Een lot koper en brons, bestaande uit een wisseltrofee van een schuttersgilde, een kruis, een Chinese draak, een slang en twee beeldjes.
Lot de cuivres et de bronzes comprenant un trophée des tireurs, un crucifix, un dragon chinois, un serpent et deux statuettes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#544Bonnevallo“Vrouw met kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme à la cruche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191A. Carrier Belleuse“Liseuse”. Bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 420 / 500 -
#340Een paar straatmuzikanten van zamak.
Paire de musiciens de la rue en régule.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#797Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#42Een lot van vijf gravures, waarvan twee marines, wapens en twee Engelse zichten.
Lot de cinq gravures dont deux marines, des armes et deux vues anglaises.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#484Walter Stevens“Stilleven met brood en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et au vin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#362H. Kuiper“Stilleven met druiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux raisins”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 26 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 250

