Other lots in this auction
-
#92Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#282Royal Sphinx, MaastrichtTwee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#220Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#107Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#249V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#285Een spiegel in verguld en deels groengepatineerde houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 104 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#218Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#320Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#75Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#230“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#233Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150

