#137Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.
#242Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24,5 cm -
#37“Chasseur aux écoutes”. Een Franse lithografie naar Charles Vernet.
"Chasseur aux écoutes". Une lithographie française d'après Charles Vernet.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#209M. Verheyen“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#141Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.
#113Een paar koperen siervaasjes op albasten voet.
#177Capodimonte“Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
#134ToricelliEen barometer - thermometer op houten muurplank.
#55Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline only