#79
Een houten vrouwentorso.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 38 cm -
#120
No longer availableOnline only -
#25Märklin
Twee Duitse passagierswagons en een slaapwagen van de ‘Compagnie International des Wagons-lits’ op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45/55 -
#130Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Noorse spoorwegen, respectievelijk van BP, Avia en Norsk Olje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#54
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#121Bassano, Italy
Een schenkkan met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
#112
Een ovaal dienblad van verzilverd metaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 58 x 43 cm -
#77
Een rood marmeren inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 35 cm -
#64
Een vaas van Nankin-aardewerk op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cm -
#56Philips
Een oude bakelieten radio.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. b: 25 cm -
#73
Een verguld bronzen wandplaquette met reliëfdecor. Als meubelmontuur.
No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 9,5 cm -
#88
Een lot tin, bestaande uit een lampvoet, een terrine met schaal en pollepel, een onderzetter en een kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €