#19Märklin
Een uitgebreid lot oude modelsporen op schaal HO, waaronder kruisingen, wissels, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 € -
#101
Een lot, bestaande uit twee houten koffertjes, waarbij een gesculpteerd met benen inlegwerk en een zwartgelakt, versierd met messingen inlegwerk, een vijzel met stamper eb eeb gescukpteerd wandrekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#116
Een vroeg XXe eeuws bureaulampje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cm -
#123
Een verguld bronzen plafonnière en een smeedijzeren appliques met twee lichtpunten, beide versierd met kristallen pendeloques.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm -
#91Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 & 11 cm -
#37Märklin 4508 & 4509
Twee koelwagons en een bananenwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#48
“De gebroken kom”. Een Afrikaans beeld van gebeeldhouwd hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 36 cm -
#131Märklin
Twee Duitse passagierswagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#56Philips
Een oude bakelieten radio.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. b: 25 cm -
#65
Een vaas van kleurloos kristal met getorste ribben.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cm -
#103Eduard Hueck
Een verzilverd metalen theepot met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cm -
#27Märklin
Een lot van drie passagierswagons en een slaapwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 60 / 70