Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.

Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.

Online only
SKU: 0104190126.
Category: Aziatisch.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #126
Estimate: € 15 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #39

    Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #116

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #312

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #271

    Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #92

    Een Boeddhistisch tafereel op zijde.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #31

    Een lot chinoiserie, bestaande uit een vierhoekige schaal, een dekseldoosje, een bordje, twee eierdopjes, een paardje, een Chinese wijze, een kommetje met lepel en twee verschillende theekopjes met onderschoteltjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #57
    Goldimari

    Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #46

    Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #37
    Goldimari

    Een cache-pot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.

    Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #283

    Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #313

    Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #70

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #90

    Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #66

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #60

    Een bol dekselvaasje met een wit decor van bloeiende takken op blauwe fond. Met houten sokkeltje. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #284

    Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #34

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #267

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25

Other lots in this auction

  • #170

    “Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #22

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #322
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #151
    W. Farynhor

    “Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #20

    Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.

    Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #58

    Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #214

    “Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.

    “Portrait de fille”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #134

    Een lot van vijftien verschillende tinnen schotels. XIXe en XXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More