#90
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#70
#283
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#271
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
#46
#284
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#34
Een vaas van Imariporselein.
#312
#268
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#39
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/50 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#286
#66
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#313
#114Kaiser
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15/20 -
#37Goldimari
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#267
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#57Goldimari
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 20/30 -
#92
Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/80 -
#60
#31
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 25/35
#140
Een lot van vijf oude didactische prenten.
#81
Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
#324Akai AP-Q310
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#67Renault
Een pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/20 -
#228J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#119
Een oude stereokijker. Zonder platen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 € -
#186Berten Speeckaert
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 23 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/40 -
#311
Een schaakspel in houten kistje met inlegwerk van diverse houtsoorten en been.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 30/40 -
#18
#16
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Estimate: € 60/80 -
#242A. Van den Dries
“Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120