Similar lots by type
-
#43
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.
Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#146
Drie bronzen kruikjes.
Trois cruches en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 & 14,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#296
“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269
“Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.
Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 36 x 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#69Marleen Vansteenvoort
“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Ateliers d’art Cremieu
Een houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.
Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101
Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 40 -
#298F. Guets
“Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.
Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 44 x 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#42
Een lot vogeltjes, bestaande uit een paar porseleinen eenden en een parkiet, een kaketoe van mineralen en een vide-poche van onyx met meerkleurig bronzen eendje. (randschilfers)
Beaucoup d'oiseaux, composé d'une paire de canards en porcelaine et d'une perruche, d'un cacatoès minéral et d'une vide poche d'onyx avec un canard en bronze multicolore. (Eclats sur le bord)No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 - 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#49
“Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.
Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 40 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#59
“De zondeval”. Een achterglasschildering.
La Chute . Une peinture en églomiséNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45
Een tweedelig serveerbestek met gegraveerde decors en zilveren handvatten.
Couverts de service en deux pièces avec décors gravés et poignées en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 25 & 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#47
“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#299
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#271
“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 42 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74J. Megens
“Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#76
Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#70
“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Lex Grobben
“Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .
Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78
Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.
Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Shikler
“Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#295Eugène YoorsPeriod: 1879 - 1975
“De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 28,5 x 21,5 cmEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#143
Een houten kaartendoosje met plaquettes in Emaux de Limoges.
Un coffret en bois avec des plaques aux Emaux de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#17Ceramique de Bruxelles
Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H. 41 cmEstimate: € 150 / 180 -
#223Heerwegh
“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#2Toplicht
Een klein koperen scheepslantaarntje, gemonteerd op elektriciteit.
Une petite lanterne de navire en cuivre, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14
Twee monochroom wit biscuit groepjes met putti.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec putti.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#252Scheltjens (?)
“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#163
Een bruine lederen aktetas.
Une mallette en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#150
Een messingen jardinière.
Une jardinière en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21,5 cm Ø: 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#36
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#68
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226
“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 36 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#91Kurfürst
Een messingen pendule onder plexiglazen stolpje.
Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en plexiglas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45