Similar lots by type
-
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#288
Een houten juwelenkistje met lade en opberg compartimentjes en spiegel binnenin. Handvat bovenaan manco.
-
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#287GULDSM.AKT.BOL
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
-
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#290
Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
-
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
-
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
Other lots in this auction
-
#126
Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
A wooden sculpted, Thai seated Buddha. -
#13Katzhütte
“Dancing lady”, een porseleinen beeld van een dansende dame, art-deco. Draagt de stempel van Katzhütte, Duitsland ca. 1920.
"Dancing lady", a porcelain sculpture of a dancing lady, art-deco style. Marked Katzhütte, Germany circa 1920. -
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom. -
#202
Een lot van 2 oude lampenradio’s, bestaande uit een Philips BX330A en een Radiola RA95A.
A lot of 2 old lamp radios, consisting of a Philips BX330A and a Radiola RA95A. -
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings. -
#104Ifoco
Een vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
A vintage binoculars in leather case. Marked Ifoco, 7x50 Field 7.1. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
A pair of pewter wine bottle holders with bronze base. Marked WMF at the bottom. Geislingen, 19th century. -
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom. -
#285
Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
-
#189
Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
A solid oak bookend with Gothic influences. -
#92
Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
A lot of 2 Japanese porcelain Imari decorative plates and 1 dish.