Other lots in this auction
-
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#137Een uit kunststof gesculpteerd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 10 / 20 -
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
An adjustable brass lamp base without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#221Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
A lot of 3 old wrought iron photo frames.No longer availableOnline onlyDim. h 49 x b 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
A glass wine cooler with silver-plated handles.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.
A silver-plated metal candlestick with two light arms.No longer availableOnline onlyDim. H. 23,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#172Een lot van 12 NL vinyl albums, bestaande uit oa Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo en verzamelhits.
A lot of 12 NL vinyl albums, including Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo, and compilation hits.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
A set of six glasses decorated with cold-painted designs. England, late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
A mixed lot of 8 pieces of porcelain (vases, figurines, etc...).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40



