#410Een lot varia zilver, bestaande uit 4 kruisjes en een broche.
A lot of various silver items, consisting of 4 crosses and a brooch.No longer availableDim. 46,97gEstimate: € 20 / 40 -
#163Een zilveren schaal met handvat in de vorm van een draak, 570 gram, gemerkt 800, een maan met kroon (Duitsland) en een leeuw.
A silver dish with a dragon-shaped handle, 570 grams, marked 800, a moon with a crown (Germany), and a lion.No longer availableDim. 800‰ 570 gramEstimate: € 300 / 500 -
#434Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 80 / 120 -
#267Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g.No longer availableDim. 11 x 19 cm - 800‰ - 200gEstimate: € 100 / 150 -
#259Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.
A silver footed compote. Marked.No longer availableDim. 19 x 22 cm - 614,50 gEstimate: € 300 / 350 -
#269Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰.No longer availableDim. 265g - 800‰Estimate: € 100 / 150
#44Een lot grafisch werk met o.m. zes geëtste landschappen door Giambattista Benardelli (1819-1958), gegraveerde portretten uit de XVIIIde eeuw, schetsen landschappen, litho’s e.d.
A lot of graphic work including six etched landscapes by Giambattista Benardelli (1819-1958), engraved portraits from the 18th century, landscape sketches, lithographs, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#189Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
#83“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
"Paris Sex Appeal". A vintage erotic magazine, bound volume from 1934.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000Een collectie van 6 asbakken gedecoreerd door diverse kunstenaars (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In oorspronkelijke houten kistjes. Zes stuks. We voegen er een aansteker van Dupont aan toe.
A collection of 6 ashtrays decorated by various artists (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In original wooden boxes. Six pieces. Includes a Dupont lighter.No longer availableDim. div.Estimate: € 225 / 275 -
#578Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded vase. Famille verte with figurative scene in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#648Delheid Val Saint LambertEen kristal handgeslepen vaasje met groen in de massa en geometrisch patroon. Bovenaan een zilveren halsmontuur, gemerkt Delheid - 800‰.
A crystal hand-cut vase with green in the mass and a geometric pattern. Silver neck mount marked Delheid - 800‰.No longer availableDim. 20 x Ø 7 cm - 800‰Estimate: € 80 / 120 -
#316Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
A wooden campaign table, foldable with tray.No longer availableDim. 74 x 47 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#677Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
#218Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150