Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.

Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.

Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.
SKU: 0803160797.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #797
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #842

    Een parapluvormig hallustertje van koper en glas in art decostijl.

    Lustre de vestibule de forme parapluie en cuivre et verre. Style art déco.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.

    Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.
    No longer available
    Dim. 19,70 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #255

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Quatre montres diverses en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #5

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #130
    D.R.G.M.

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.
    No longer available
    Dim. bruto: 24,34 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #835

    Negen identieke bolvormige koperen luchtertjes met drie lichtpunten met bollen glazen kapjes en centraal bekroond met een vlammetje.

    Suite de neuf lustres en cuivre, chaque fois à trois lumières aux abat-jour sphériques et surmontée d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #125

    Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.

    Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 17,95 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.

    Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #315

    Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).

    Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een Venetiaanse luchter van glas met zes lichtpunten.

    Lustre en verre de Venise à six lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #442

    Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.

    Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden trouwring.

    Alliance en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 80 / 130
  • #418

    Twee paar neogotische messingen knobbelkandelaars.

    Deux paires de chandeliers en laiton de style gotique.
    No longer available
    Dim. H. 42 & 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #10

    Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.

    Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 225 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #70

    Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #643

    Een art nouveau inktpot van rood koper met een glazen recipiënt, versierd met een lezende dame. Deksel manco.

    Encrier art nouveau en cuivre rouge avec cuvette en verre, surmonté d’une femme lisant. Couvercle manque.
    No longer available
    Dim. b: 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.
    No longer available
    Dim. 21,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #26
    Dupont en Impact

    Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.

    Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #403

    Een inktstel van verguld koper met een dubbele inktpot en centraal versierd met een engeltje.

    Encrier en cuivre doré avec deux récipients et surmonté d’un angelot central.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto : 25,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #739

    Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.

    Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #115

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.

    Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.
    No longer available
    Dim. 14,13 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #843

    Een Vlaamse kroon van gechromeerd metaal met negen lichtpunten.

    Lustre flamand en métal chromé à neuf bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #217

    Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.

    Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 40,5 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #300

    Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 26,87 g
    Estimate: € 500 / 650
  • Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.

    No longer available
    Dim. +/- 1665 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #751
    Swarovski

    Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.

    Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #72
    René Engelen

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 64.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488

    Een lot Saksisch porselein, bestaande uit een musicerende dame, een dame voor de spiegel en een romantisch koppel. De eerste twee gemerkt onderaan.

    Lot de porcelaines de Saxe comprenant une dame musicienne, une dame devant son miroir et un couple romantique. Les deux premières avec marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.

    Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/
    No longer available
    Dim. 12,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #583
    Yves Lohe
    Period: °1947

    “Eenden”. Een groep van brons en meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.

    “Canards”. Groupe en bronze et pâte de verre polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. l:46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #550
    Chanel Nr. 5 en Nr. 19

    Twee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 35 ml in gesloten verpakking.

    Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et de 35 ml. Dans l’emballage fermé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #335

    Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,89 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #132
    Tony-Luc Blickx
    Period: Mechelen 1926-2000

    “Middernacht”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 39/100

    “Minuit”. Eau-forte. Signée et numérotée 39/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #613

    “Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.

    “Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More