Similar lots by type
-
#19Topazio Casquinha
Een milieu-de-table van verzilverd metaal, bovenaan versierd met een rand van druiventrossen. Gemerkt.
Milieu de table en métal argenté, le dessus décoré de vignes. Avec marque.No longer availableDim. l: 48,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#441
Een Chinese scepter van verzilverd metaal.
Sceptre chinois en métal argenté.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#28
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit enkele doopbekertjes en trofeeën. Duits werk.
Lot de métal argenté comprenant quelques gobelets de baptême et des trophées. Travail allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#63
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met gegraveerd decor op dienblad. We voegen er een chocoladekannetje aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté à décor gravé sur présentoir. Nous ajoutons une chocolatière.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#351
Een 128-delig bestekgarnituur van verzilverd metaal in ménagère. Eén koffielepel en een dessertvork manco.
Couvert 128 pièces en métal argenté dans une ménagère. Une cuillère à café et une fourchette à désert manquent.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#537
Een Tibetaanse theepot van verzilverd brons.
Théière en bronze argenté. Tibet.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#69
Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal en mahoniehout. We voegen er een verzilverde tafelspiegel aan toe.
Deux différents plateaux en métal argenté et acajou. Nous ajoutons un miroir de table en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#637
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#151Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een meisjesbuste van pijpaarde met beige patina. Achteraan gesigneerd.
Buste de fille en terre de pipe à patine beige. Signé au verso.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#41
Een huisaltaartje met beeldjes, bloemen en attributen. XIXe eeuwse volkskunst.
Petit autel de maison aux statuettes, fleurs et attributs. Art folklorique XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 150 -
#297
Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.
Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273
Een milieu de table van geslepen kleurloos Boheems kristal op messingen voet. We voegen er een bijpassende vaas en een schaaltje aan toe.
Milieu de table en cristal de Bohème incolore sur base en laiton. Nous ajoutons un vase assorti et un petit plat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#588Emile Louis Picault
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#710
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 60 / 100 -
#302
“St .-Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Saint-Rombaud à Malines”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202L. Meyer
“Venus”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
“Vénus”. Huile sur toile marouflée. Signée, vers 1850.No longer availableDim. 78 X 50 cmEstimate: € 650 / 800 -
#346
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619
“Monden”. Een kunstfoto op plexiglas.
“Bouches”. Photo d’art sur plexiglas.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#232H. Peeters
“Zicht op kanaal in Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 200 / 260