#771Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel op een dienblad, kommetjes, lepeltjes en ander bestek, enz. We voegen er een zilveren servetring van Delheid aan toe.
Lot de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé sur plateau, des bols, des cuillères et des couverts, ainsi qu’un anneau de serviette par Delheid.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#441Een Chinese scepter van verzilverd metaal.
Deux différents plateaux en métal argenté et acajou. Nous ajoutons un miroir de table en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#537Een Tibetaanse theepot van verzilverd brons.
#19Topazio CasquinhaEen milieu-de-table van verzilverd metaal, bovenaan versierd met een rand van druiventrossen. Gemerkt.
Milieu de table en métal argenté, le dessus décoré de vignes. Avec marque.No longer availableDim. l: 48,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
Couvert 128 pièces en métal argenté dans une ménagère. Une cuillère à café et une fourchette à désert manquent.No longer availableEstimate: € 180 / 220
#497Een Afrikaans houten masker. Kambula, D.R.Congo.
#102Een paar spiegels in barokke lijst.
#789Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#181Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912“La pensée”. Een beeld van donkergepatineerd brons op draaisokkel. Gesigneerd en met gieterijmerk.
“La pensée”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle tournante. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 2600 / 3000 -
#20723 Franse en Hollandse kloven van oude horloges in ajourgewerkt en met de hand gegraveerd messing. Nederland en Frankrijk, XVIde en XVIIde eeuw.
23 platines de montres françaises et hollandaises des XVIe et XVIIe siècles en laiton ajouré et gravé à la main.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 300 / 400 -
#54P. Michiels“De aardappelboer.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Le marchand de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 20 / 30