Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.

Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ronde en twee ovale schalen, een terrine, twee groenteschalen, een sauskom en een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.

Online only
Dim. Ø 20 - 28 cm & h: 3 - 25 cm
SKU: 2111220293.
Categories: Metaal, Verzilverd.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #293
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #294

    Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #76

    Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.

    Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #253

    Een kleurloos kristallen zoutvaatje en een mosterdpotje met zilveren(?) deksel en monturen en een zoutvaatje met blauw glazen recipiënt. Bijgevoegd een kleien verzilverd metalen pauw.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #40

    Een verzilverd metalen klepkan mt houten handvat en dekselknop. Begin XXe eeuw. Handvat gelijmd.

    Pichet à couvercle en métal argenté avec poignée en bois et bouton de couvercle. Début du XXe siècle. Manche collé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #195

    Een houten Garuda. Schade aan één neus.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #31

    Een Chinese fallus.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #257

    Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #287
    Lladro

    “Meisje met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en gedateerd 1983. Enkele bloemblaadjes beschadigd.

    "Fille au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué et daté 1983. Quelques pétales abîmés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #251

    Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #95

    Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.

    Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #290

    Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.

    Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #211

    Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee sierschotels, een vaas en een lampenvoetje met Boeddha.

    No longer available
    Online only
    Dim. h : 25 - 32 cm Ø 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #174

    Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 15 / 29
  • #298

    Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More