Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.

Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.

Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.
SKU: 2710150337.
Categories: Verzilverd, Zilver.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #608
    Wolfers

    Twee terrines van 800‰ zilver. Gemerkt. +/-1544 g.

    Deux terrines en argent au poinçons de 800‰. ± 1544 g.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #311

    Een gevarieerd lot verzilverde bestekken, o.a. gemerkt Christofle en Wiskemann. Allen in etui.

    Lot varié comprenant des couverts argentés dont Christofle et Wiskemann. Dans leurs étuis.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #127

    Zes zilveren lepeltjes met een Lodewijk XV-motief in etui van L. Fisco te Brussel. Franse keuren, tweede gehalte.

    Six cuillères en argent à motif Louis XV dans un étui de L. Fisco à Bruxelles. Poinçons français, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 72 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #252

    Een lot zilver, bestaande uit twaalf ijslepels van het tweede gehalte in etui, vijf Sterlingzilveren lepeltjes, Een zilveren suikerpotmontuur, een servetring en schaaltje van Wolfers.

    Lot d’argent comprenant douze cuillères à glace au deuxième titre, dans leur étui, cinq cuillères en argent sterling, une monture de sucrier en argent, un anneau à serviette et un petit plat par Wolfers.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #24

    Lot verzilverd metaal bestaande uit een sauskom, een shaker en een beker met deksel met daarin onderzetters.

    Lot de métal argenté comprenant une saucière, un shaker et un gobelet couvert avec des sous-verre dans le couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 20
  • #124

    Een peper en zoutvaatje van blauw glas in een zilveren houder, bovenaan versierd met een engeltje. Met twee zilveren lepeltjes

    Poivrier et salière en verre bleu et argent, le dessus décoré d’un angelot. Avec deux petites cuillère également en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.

    Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #237

    Een lot zilver, bestaande uit zeven lepeltjes, een schoteltje en een schelpvormig schaaltje. Allen gemerkt en 800‰.

    Lot d’argent, comprenant sept cuillères, un petit plat et un plat en forme de coquille. Avec poinçons et 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #503

    Een kaarsenpan van gedreven zilver met snuiter. 800‰. XIXe eeuw.

    Candélabre en argent repoussé. Poinçon de 800‰. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 153 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #73

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.

    Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #480

    Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in ménagère.

    Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #338

    Een lot zilver, bestaande uit drie peper-en zoutstelletjes, een servetring, een rammelaar en twee geldbeursjes met maliën.

    Lot d’argent comprenant trois garnitures au poivre et sel, un anneau à serviette, un hochet, deux porte-monnaie aux maillons.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #228

    Een koffie-en theestel van verzilverd metaal in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkannetje en een suikerpot.

    Garniture à café et à thé en métal argenté de style Louis XV comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait en un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, theepotjes, filters, schoteltjes, enz. Overwegend Wiskemann.

    Grand lot de métal argenté comprenant des plats, des théières, des filtres, des petits plats etc. En majorité par Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #363
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, een plateau en vijf schalen. Allen met een schelpmotief.

    Lot de métal argenté comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, un plateau et cinq plats. Toutes pièces au motif à la coquille.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #48

    Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.

    Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    Een schenkkan van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Duitse Keuren. We voegen er elf zilveren dessertvorkjes aan toe.

    Verseuse en cristal taillé incolore avec monture en argent aux poinçons allemands. Nous ajoutons onze fourchettes à dessert en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #243

    Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.

    Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #38

    Twaalf verzilverde art deco messenleggers in de vorm van dieren. In etui.

    Douze porte-couteau art déco en métal argenté en forme d’animaux. Dans leurs étui.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #584

    “Twee dames voor het kasteel van Brasschaat” en “Wandeling in het park”. Olieverf op doek.

    “Deux dames devant le château de Brasschaet”. et “Promenade dans le parc”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 en 50 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een Laifu vaasje van blauw en wit porselein met een vruchtendecor versierd. Schilfers van de rand.

    Laifu vase en porcelaine bleue et blanche à décor de fruits. Eclats.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #571

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een tuin. Deksel niet origineel.

    Vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin. Couvercle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #579

    “Zicht op de kaaien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Omgeving Van Mieghem.

    “Vue des quais” Huile sur toile marouflée. Entourage de Van Mieghem.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #640

    Een achthoekig tafeltje van gefineerd palissanderhout met tussenblad en versierd met bloemenmarketterie. Engels werk.

    Petite table octogonale en placage de palissandre à entretoise et décorée de fleurs marquetées. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #224
    Frans De Nocker
    Period: 1884-1955

    “Stal met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Une étable”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #156

    Een wieg van mahoniehout gedragen door getorste zuilen.

    Berceuse en acajou portée par des colonnettes torsadées.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #347

    Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.

    Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #747

    Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.

    Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #101
    Dominique Van den Bossche

    Een damesbuste van terracottakleurig gepatineerd aardewerk. Gesigneerd.

    Buste de dame en faïence à patine de couleur terre cuite. Signé.
    No longer available
    Dim. H 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #367

    Een oude scheepslantaarn van glas en rood kopere en een rood koperen luchthapper.

    Ancienne lanterne de bateau en verre et cuivre rouge, ainsi qu’une prise d’air.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #191

    Een scribaan van zwartgelakt hout in Napoleon III-stijl en ingelegd met geel koperen details. XIXe eeuw.

    Scriban en bois laqué noir de style Napoléon III. Incrusté de cuivre jaune. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More