Other lots by Wiskemann
Similar lots by type
-
#38
Twaalf verzilverde art deco messenleggers in de vorm van dieren. In etui.
Douze porte-couteau art déco en métal argenté en forme d’animaux. Dans leurs étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#73
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.
Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#480
Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in ménagère.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#228
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkannetje en een suikerpot.
Garniture à café et à thé en métal argenté de style Louis XV comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait en un sucrier.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#357
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, theepotjes, filters, schoteltjes, enz. Overwegend Wiskemann.
Grand lot de métal argenté comprenant des plats, des théières, des filtres, des petits plats etc. En majorité par Wiskemann.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#48
Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.
Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24
Lot verzilverd metaal bestaande uit een sauskom, een shaker en een beker met deksel met daarin onderzetters.
Lot de métal argenté comprenant une saucière, un shaker et un gobelet couvert avec des sous-verre dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 10 / 20 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#311
Een gevarieerd lot verzilverde bestekken, o.a. gemerkt Christofle en Wiskemann. Allen in etui.
Lot varié comprenant des couverts argentés dont Christofle et Wiskemann. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#284
“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
“
- Het leven van de oude profeet Elia”. Een Russische bronzen reisicoon en een kleine koperen ajour voorstelling van de Hof van Eden met twee personages in reliëf(?).
“ - la vie du vieux prophète Eli”. Icône de voyage russe en bronze et une petite représentation du paradis terrestre avec deux personnages en relief.No longer availableDim. 16 x 13 & 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#192New
“Portret van een Engelse man”. Olieverf op doek. Gedateerd 1887.
“Portrait d’un anglais”. Huile sur toile. Daté 1887.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#278
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.
Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#419
“Les prévoyants de l’avenir”. Evenementsposter.
“Les prévoyants de l’avenir”. Affiche d’un événement.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#421
Een klein mahoniehouten koffertje met koperen handvat en sleutelplaatje.
Coffret en bois d’acajou cendré. Poignée et cache serrure en cuivre.No longer availableDim. 11,5 x 27,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Muller Frères, Lunéville
Een vaasje van glaspasta met een landschapsdecor in verschillende kleuren, gemonteerd als lampenvoetje. Gemerkt op de zijde.
Petit flacon en pâte de verre à décor de paysage en couleurs divers et monté en lampe. Marque sur la panse.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#191
Een scribaan van zwartgelakt hout in Napoleon III-stijl en ingelegd met geel koperen details. XIXe eeuw.
Scriban en bois laqué noir de style Napoléon III. Incrusté de cuivre jaune. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 30 / 40