#187Een set luidsprekers, Pioneer CS 990.
#20Een lot van 3 Japanse beelden.
#36Charles LemanceauPeriod: 1905 - 1980“Windhonden”, een groen geglazuurd keramisch beeld, art-deco, gesigneerd Lemanceau. Het hoofd van één hond is gelijmd.
#111Tien verschillende sierlepeltjes en twee vorkjes van verzilverd metaal.
#61Een paar goudkleurige kandelaars in barokke stijl.
A pair of gold-colored baroque-style candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70Koperen theedoos met geëtst Aziatisch decor.
#168Glazen olielamp.
Glass oil lamp.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 51 cmEstimate: € 15 / 20 -
#217Een set van 2 bijzettafeltjes waarvan enkel het kleinste met glazen blad.
#151Louis PeetersPeriod: 1887 - 1964“Molen bij Leiden”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat L. Peeters.
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
#192Houten piëdestal in rustieke stijl. Donkerbruin.
Wooden pedestal in rustic style. Dark brown.No longer availableOnline onlyDim. Ø 42, hoogte 65 cmEstimate: € 15 / 20 -
#160Landschapje met boerderij, olie op doek. Stijl Bob Ross. Onleesbaar gesigneerd.
Landscape with farmhouse, oil on canvas. In the style of Bob Ross. Indecipherably signed.No longer availableOnline onlyDim. 24/30 cmEstimate: € 15 / 20