#188
Een roodkleurig glazen vaas met zilvervlokken in de massa.
A red glass vase with silver flakes in the mass. -
#87
Online onlyPlace a bid › -
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#32Hergé
#96
#44Robbedoes
#77
Een kersenhouten humidor met hydrometer en een Credo bevochtiger.
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points. -
#92
#251
Een kunstbronzen putto kandelaar.
A bronze putto candlestick. -
Een robijnrode glazen vaas met fauna en flora in het decor, frosted glass.
A ruby-red glass vase with fauna and flora in the decor, frosted glass.