#18“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
#118Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
#100Een verguld houten wandpendule. met slinger en sleutel. Lichte verfschade centraal onderaan.
#6Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
#165Fievez“Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.
“Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#2Een lot van zeven verschillende groepjes van meerkleurig en verguld porselein. Parasolletje beschadigd.
#5Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 40