Other lots by Minolta
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#77JK Decor CarlsbadEen paar sierborden met Napoleontisch tafereel en vergulde randen. Aan achterzijde gemerkt “JK Decor Carlsbad”.
#58LomonosovEen porseleinen beeldje van een poedel. Onderaan gemerkt, made in USSR.
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
#215Een oude aardewerken schenkkan met 2 handvatten en schade aan de dop.
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Een lot van Chinees en japans porselein omvattend 2 kommen en 5 vaasjes.
#276Porceval, Valencia“Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Clown with flute". A figurine of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
A fantasy necklace of brown leather with pendant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#14Een oude make-up set bestaande uit een spiegel, borstel en een kam.
#4Een vintage muziekdoos, met porseleinen pop aan vleugelpiano.
A vintage music box, with porcelain doll on grand piano.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 16cmEstimate: € 30 / 35