#283Guerra, ItalyEen oude hoge hoed.
#275Goebel“Globetrotter.” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 79. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Globetrotter." A figurine of multi-coloured biscuit from the M.I. Hummel series. no. 79. Marked at the bottom. Great.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#254Een asbakstandaard in smeedijzer uit het midden van de vorige eeuw.
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#73Een vintage ‘70 vaas met groen in de massa.
#119Een paar blauw-wit Japans porseleinen dekselvazen met plantentafereel en foo dogs bovenaan, waarvan 1 met enkele barstlijnen in de massa.
A pair of blue and white Japanese porcelain lidded vases with a plant scene and foo dogs at the top, one of which has some crack lines in the mass.No longer availableOnline onlyDim. 78 x Ø20cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Een lot van 10 boemerangs in hout .
#205Luchter van messing en kristal.
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
#148Een lot van 3 dolken met diverse afmeting en origine.
A lot of 3 daggers of various sizes and origins.No longer availableOnline onlyDim. 47cmEstimate: € 50 / 70 -
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100