Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.

Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit drie vazen en een cachepot.

Lot de faïences flamandes, comprenant trois vases et un cache-pot.
Online only
Dim. h 40 cm
SKU: 9803210022.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #22
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #96
    Philips

    Een oude radio in kast van bakeliet en hout. Type 720A. Bouwjaar: 1931. Kleine beschadiging aan de onderrand.

    Une vieille radio en bakélite et armoire en bois. Type 720A. Année de construction: 1931. Petits dégâts au bord inférieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #180

    Een gipsen torso van een jonge vrouw met haarstrengen in de vorm van ramshoorns. DRC.

    Torse en plâtre d'une jeune femme avec des brins de corne de bélier. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #128

    “Hoeves aan een stroom” Olieverf op doek in witgepatineerd kader. Gemonogrammeerd.

    Fermes au bord d'un ruisseau. Huile sur toile dans un cadre patiné blanc. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Guido Vanderheyden

    “Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    ”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #243
    Louis Belen

    “Herenportret”. Aquarel op papier.

    ”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217
    Leonardo Torfs
    Period: °1927_2020

    “Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.

    “Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #125

    Een vurenhouten wandkapstok met drie smeedijzeren haken.

    Un porte-manteau mural en pin avec trois crochets en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #13

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #297

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #191
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #122

    Een rechthoekige spiegel met deels vergulde houten rand en geslepen glasranden.

    Un miroir rectangulaire avec cadre en bois partiellement doré et bords en verre taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #86

    “Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.

    La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 47 (kader)
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More