Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk

Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk

Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.
Dim. h: 7 - 12 cm
SKU: 2609170002.
Categories: Aardewerk, Porselein.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #683

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 40 / 60
  • #719

    “Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.

    “Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.

    Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #768
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.

    Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #731

    Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.

    Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #621

    Een vaas met famille-rosedecor.

    Vase en porcelaine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #364
    Rosenthal

    “Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #648

    Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.

    Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.
    No longer available
    Dim. 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Royal Copenhagen

    Een cocker, een terriër, een vogeltje en een wolf van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.

    Un cocker, un terrier, une oiseau et un loup en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #14
    Longwy

    Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.

    Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø; 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #728

    Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.

    Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #806

    Een gedeeltelijk servies van Staffordshire met rode landschapsdecors, bestaande uit zeven grote borden, zes kleine borden, twee kommen, drie kommetjes met onderbordjes en drie schaaltjes. We voegen er twee terrines van Beiers porselein aan toe.

    Partie de service de Staffordshire à décor de paysages en rouge, comprenant sept grandes et six petites assiettes, deux bols, trois tasses et soucoupes et trois petits plats. Nous ajoutons deux terrines en porcelaine de Bavaria.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #349
    Becquet

    Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.

    Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #9

    “Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.

    “Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #354

    Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.

    Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #659
    Slack & Brownlow, Manchester

    Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.

    Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #777
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid servies van blauw en wit porselein. We voegen er een porseleinen patéschaal in mandje aan toe.

    Grand service en porcelaine bleue et blanche à décor Meissen, nous ajoutons un plat à pâté dans une corbeille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #421

    Een kinderserviesje van Limogesporselein.

    Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #568

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #527

    Een paar beelden van Chinees porselein.

    Deux statues en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Een paar hoornvaasjes van Brussels porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemenmotief.

    Paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles à motifs dorés et aux fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #382

    Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.

    Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #781

    Een Biedermeier serviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit zes bordjes, zes kopjes en zes ondertasjes. Onderaan gemerkt met een bekroonde F.

    Un service Biedermeyer en porcelaine polychrome avec décor de fleurs, comprenant six assiettes, six tasses et six sous-tasses. marque à la base - F couronné.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #747
    Gloria

    Een theeserviesje van meerkleurig porselein met romantische decors, bestaande uit twee kopjes en onderschaaltjes, een suikerpot, twee kleine schaaltjes, een theepot en een terrine. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Petit service à thé en porcelaine polychrome à décors romantiques comprenant deux tasses et soucoupes, un sucrier, deux petits plats, une théière et une terrine. Sur présentoir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #217
    Ernest Patris
    Period: 1909-1981

    “Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.

    “Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #257

    “Dwerg”. Een fraaie collectiepop.

    “Nain”. Jolie poupée de collection.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #93

    Een zilveren schaaltje. Gemerkt van Wolfers, 835‰.

    Petit plat en argent. Marque de Wolfers, 835‰.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #5

    Twee verschillende halssnoeren en twee hangers van malachiet.

    Deux colliers de perles avec fermoirs en malachite.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #277

    Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.

    Réplique en bois d’une pièce de maîtrise en forme d’un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #772

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 226 x 146 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #544
    Cattin

    “Kippen bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Poules dans la basse-cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #391
    Val St. Lambert

    Een kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469
    Alfred Ost

    “Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #686
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 300 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #623

    Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.

    Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #502
    André Hallet
    Period: 1890-1959

    “Afrikaans zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue africaine”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More