Other lots in this auction
-
#33Royal Gouda, Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vierdelig rokerssetje op plateau, twee vaasjes, een schenkkan en een kandelaar. Decor ‘Banda’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 3 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Céramique Montoise
Een lot aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit twee verschillende vazen en twee verschillende schenkkannen. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 19 - 36 cm -
#125Céramique Montoise, Bergen
Een siermandje, twee vaasjes en een een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd med ecors van een vogel op een bloeiende tak naar ontwerp van Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm -
#98W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#7Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#96Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes. Zonder kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#63
Een lot meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een lampvoet van Plazuid, een kannetje van Iris, een ongemerkt kannetje en een Bergens kannetje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 20 / 40 -
#123Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een grote sierkandelaar van meerkleurig mat plateel met respectievelijke decors ‘Sydney’ door Alouisius Kuster en ‘Daisy’. 1923. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 21 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#117Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan en een diepe schotel met opengewerkte rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 22 & 25 cm, Ø: 30 cm