Other lots in this auction
-
#1Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60 -
#65Produits céramiques de la Dyle, Wijgmaal
Twee bruingeglazuurde aardewerken vaasjes met een reliëfdecor van pottebakkerijtaferelen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/40 -
#84Flora, Gouda
Een lot aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond, bestaande uit drie kannetjes, een dekseldoosje, een aperitiefschaal, een diepe schotel en een schoteltje. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#96Dubois, Bouffioulx
Een lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#23Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#116Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier schenkkannetjes, twee vaasjes en een bloempotje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 7,5 - 19 cm -
#18
Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit vaasjes, flesjes, kopjes, een bonbonnière, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#8Royal Goedewagen, Gouda
Een lot plateel, betsaande uit een kleine bonbonnière, een tulpenvaasje, een kannetje, een kandelaar, drie asbakken, vijf onderzetters met Nederlandse steden in het decor en een huisje als promotiegeschenk van ‘Old Amsterdam’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 17 cmEstimate: € 40/50 -
#127Royal Zuid-Holland
Een lot Hollands aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een jeneverkruikje, een asbak van ‘Oude vlek’, een asbak van ‘Metaroc’, een blauwe schotel en een bierpul met tinnen deksel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 17 cm; Ø: 19 & 29 cm -
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#24
Een vaas en drie dekselvazen (waarvan één zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 - 46 cmEstimate: € 40/50 -
#165Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 26 cm