#79Céramique Montoise
Een schaal met negen bordjes, een schotel en een achthoekige fruitschaal van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40/50 -
#144Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#39Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee dekselvazen en een sierschotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Christiane’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 37 & 49 cmEstimate: € 60/80 -
#23Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#153Royal Goedewagen, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 14 cmEstimate: € 15/25 -
#34Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#35Royal Zuid-holland
#8Royal Goedewagen, Gouda
Een lot plateel, betsaande uit een kleine bonbonnière, een tulpenvaasje, een kannetje, een kandelaar, drie asbakken, vijf onderzetters met Nederlandse steden in het decor en een huisje als promotiegeschenk van ‘Old Amsterdam’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 17 cmEstimate: € 40/50 -
#113Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie vazen en twee kannen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 29 cm -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#125Céramique Montoise, Bergen
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm -
#138Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm