Other lots in this auction
-
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#68Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig aardewerk met meerkleurige motieven. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#95
Een kraagvaas en een grote schenkkan van Gouds aardewerk met blauw en geel decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 26 & 37 cmEstimate: € 30/50 -
#131Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een oorvaas, twee bolle kannen en een bonbonnière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30/40 -
#74Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een paar oorvazen, een zeshoekige vaas, een grote vaas en een kwispedoor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 25/50 -
#140
Een gevarieerd lot Gouds glansplateel, bestaande uit vazen, kannen, schotels, enz. Overwegend gemerkt van Flora. 15 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15/30 -
#88Zenith, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een paar buikvaasjes, een oorvaas en een klompje met opschrift ‘Wassenaar’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 20/40 -
#102Royal Zuid-Holland
Twee schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Corona’. Begin ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 20/30 -
#81
Een zeer gevarieerd lot blauw en wit aardwerk in Delftse stijl, bestaande uit vazen, kandelaars, borden, schotels, diertjes, huisjes, enz. diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/60 -
#116céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee pique-fleurs, een kwispedoor, een vaas op voet, een kandelaar en een bol kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#46Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, drie vazen, een tabakspot en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 15/35 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25/40