Other lots in this auction
-
#9
Een lot van tien verschillende schotels en borden van blauw en wit Hollands plateel. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25/35 -
#68Céramique Montoise
Een rokersstel, twee asbakken en een mandje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 13 - 27 cmEstimate: € 40/50 -
#71Zenith, Gouda
Drie vaasjes en een kannetje van plateel met groen en verguld decor ‘Carmen’. Onderaan gemerkt. Eén vaasje met randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 20/40 -
#1Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60 -
#108
Een klompje en een vaasje van Gouds glansplateel met meerkleurige bloemendecors. Het eerste gemerkt van Iris en het andere van De Molen (Plazuid).
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 6 & 1 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#54Royal Zuid-Holland, Gouda
Een grote schenkkan en twee oorvazen van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Anette’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/50 -
#121Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een luciferhouder en een pique-fleurs zonder montuur met decor ‘kurba’ en een asbak en een potje met decor Lesina. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cm -
#112Céramique Montoise
Een lot aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit twee verschillende vazen en twee verschillende schenkkannen. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 19 - 36 cm -
#50
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit kruiken, kannen en vazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 29 cmEstimate: € 70/80 -
#28
Een lot Hollands plateel meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een dekselvaas, twee verschillende knobbelvazen, een schenkkan, twee kruikjes, een vaasje, een theepot zonder deksel en drie schoteltjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 41 cmEstimate: € 40/50 -
#160Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm