Other lots in this auction
-
#38Arnhemsche Fayencefabriek
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kruiken, twee vazen en een schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#31Céramiqe Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een vierdelig rokersstelletje op rond dienblad, een vaas en een grote achthoekige schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 3 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#114Royal Zuid-Holland
Een lot van drie dekselvazen van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 35 & 37 cmEstimate: € 25/35 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20/35 -
#93Jumbo, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannetjes en een oorvaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 15/25 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Twee designvazen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij de grootste met decor ‘Wildo I’ en de andere met decor ‘Blami’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#139Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee lampvoeten, een bole vaas, een vaasje op voet, een mandje, een bolle schenkkan en een klompje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 13 - 32 cmEstimate: € 35/50 -
#2
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een siervaas met Egyptische tekens van Guerin, een sierkruik van Pitot en een merkwaardige koffiepot van Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#99Royal Goedewaagen, Gouda
Een sierbord van meerkleurig aardewerk met reliëfdecor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40/60