Other lots in this auction
-
#15
Negen verschillende sierkannen van blauw en wit Hollands plateel. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 34 cmEstimate: € 45/55 -
#134G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#125Céramique Montoise, Bergen
Een siermandje, twee vaasjes en een een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd med ecors van een vogel op een bloeiende tak naar ontwerp van Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm -
#173Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#116Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier schenkkannetjes, twee vaasjes en een bloempotje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 7,5 - 19 cm -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#117Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan en een diepe schotel met opengewerkte rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 22 & 25 cm, Ø: 30 cm -
#25Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30/50 -
#83Royal Goedewaagen
Een gevarieerd lot aardewerk, bestaande uit een buikvaas, een bierpul, een kannetje, een schotel op voet, een tabakspot en een reclamestaandertje. Allen gemerkt
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/35 -
#72Royal Zuid-Holland, Gouda
Een blaker en vijf verschillende asbakken van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 9 - 12 cmEstimate: € 30/40 -
#31Céramique Montoise
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
Lot de quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 50/80 -
#126Faïencerie René Dubois, Mons
Een oorvaas, een schenkkan, een vaasje en een onderschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cm