Other lots in this auction
-
#140
Een gevarieerd lot Gouds glansplateel, bestaande uit vazen, kannen, schotels, enz. Overwegend gemerkt van Flora. 15 stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 15/30 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20/35 -
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30/45 -
#46Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, drie vazen, een tabakspot en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 15/35 -
#108Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een kruikje, een oorvaasje, twee dekseldoosjes en een bol vaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 20/30 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#53Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel uit Gouda, bestaande uit een tabakspot, een dekseldoos en twee vazen. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#122Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, bestaande uit een vaas, drie kannen, een dekselpot en een schaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 30/50 -
#67Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Emmy’, bestaande uit een grote vaas, een buikvaasje en een dekselpot. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 17 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#126Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een dekseldoosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 €Dim. h: 7 - 15 cmEstimate: € 25/35 -
#85
Een lot van vijf verschillende vazen en een schenkkan van meerkleurig Hollands aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 15/30 -
#41Koninklijke Goedewagen, Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande ut een art deco pique-fleurs, een art nouveau vaasje, een kannetje, een kopje, een kannetje met het wapen van Harderwijk, een visschotel en een spreukenbord. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 18 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 25/40